Nëpër Botë

Neper Bote

5
PershkrimiVizite ne Struge, Oher, Pogradec, Dardhe, Voskopoje
Ballkani
croatia-dubrovnik
PershkrimiPas një ndalese në Budva dhe shijimit të kafes buzë detit, vazhdohet drejt kufirit kroat
Ballkani
Drilon
PershkrimiVizite ne Pogradec, Struge dhe Oher
Ballkani

Paris

Tour
4
PershkrimiTo be visited: Arch of Triumph, Paris Cathedral, walking through the famous avenue of Champs Elysees, Les Invalides...
Europa
FIR1_5_ColosseoRoma
PershkrimiKoloseu, emri i vërtetë i të cilit është Anfiteatro Flavio, është ndërtuar nga 2 perandorët e familjes Flavia
Europa

Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.