Nëpër Shqipëri

Thethi

Tour

Pershkrimi

Me pejsazhet e mrekullueshme, majat e magjepsura të maleve, me legjendat e zanave dhe shtojzavalleve, ajrin e freskët dhe të paster, ushqimin e shëndetshëm, Thethi është destinacioni ideal për pushime aventure dhe me adrenalinë, për të gjithë dhe përgjatë gjithë vitit. Natyra mbretëron duke dhuruar emocione, ndërsa banoret mikpritës plotësojne tablon e destinacionit. Një udhëtim në Theth është nje udhëtim që prek në fund të shpirtit.

Për të mos u humbur:

  • Ujvara e Grunasit
  • Syri i kalter ne Kaprre
  • Kanioni i Grunasit

Detaje specifike

Udhetimi Minibus
Kohezgjatja ---

Vendi

Shqiperia

Newsletter

Oops.. there don't appear to be any lists for you to subscribe to!

Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.