Nëpër Shqipëri

LEZHË - SHKODËR

Tour

Pershkrimi

Nisja nga Durrësi në orët e para të mëngjesit dhe drejtimi në autostradën e rrugës së Kombit. Ndalesë në qytetin e Lezhës, ku vizitohet Kalaja e këtij qyteti, ku vështrimi prej së cilës mbërrin deri në bregdetin e Shëngjinit.

Një vizitë e shkurtër në Memorialin e Gjergj Kastriot Skënderbeut dhe nisja drejt Shkodrës. Vizitë në kështjellën e Rozafatit dhe pushim dreke në një nga lokalet me gatim tradicional të zonës. Vizitë në Xhaminë e Plumbit dhe Fototekën Marubi. Pas një shëtitje në bulevardin kryesor kthimi për në Durrës. 

Detaje specifike

Udhetimi Minibus
Kohezgjatja ---

Vendi

Shqiperia

Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.