Shërbime

Sherbime

Bileta Avioni

Bileta Trageti

Makina me Qera

Ne varesi te kerkesave te klienteve, Agjencia ofron makina me qera. Sipas deshires tuaj tipet e makinave ne dispozicion jane: Mercedez-Benz, Hunday…Chevrolet, me 2 vende deri ne 8 vende

Sherbim me Minibus

Per udhetime qe perfshijne eskursione ditore ose udhetime turistike disa ditore, Agjencia vendos ne dispozicion Minibus te ri, 20 vendesh, me komoditet te plote qe garanton udhetimin ne kushte cilesore.

Transferta ne Aeroport

Per transferta nga/per aeroport mund te prenotoni deri ne nje ore perpara nisjes. Ne dispozicion te klienteve ofrohet sherbimi me makina 4+1 ose mikrobus deri ne 20 vende…

Guide Turistike sipas kerkeses

Sipas interesve tuaja, DEA LINES ofron guida turistike te certifikuara ne gjuhet anglisht, frengjisht, italisht, greqisht…

Rezervime Hoteli

Agjencia ofron rezervime ne hotele brenda vendit ne qytetet Tirane, Durres, Shkoder, Korce, Sarande… Gjithashtu, Dea Lines ofron edhe rezervime per hotele ne vende te ndryshme te Evropes dhe botes.

Organizime Turesh sipas kerkeses

Dea Lines ofron udhetime turistike sipas kerkesave te klienteve individe apo grupe, si shkolla, ndermarrje dhe institucione, apo organizata te ndryshme. Personeli i specializuar i Agjencise eshte ne dispozicion edhe per te dhene rekomandime sipas kerkesave dhe interesave tuaja.

Real Estate

Agjencia ofron edhe sherbimin e Real Estate. Per kete sherbim ju lutemi klikoni: www.deaimobiliare.com

Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.