Kepi Rodonit

Vizito kete pike turistike

Me shume

Plazhet e Durresit

Vizito plazhet e Durresit

Me shume

Udhetim ne Dubrovnik

Me shume

Vizitoni Shkodren

Me shume

Makina me qera

Me shume

Ofertat e minutes se fundit

Vizite ne Tirane, Shkoder, Kruje, Sarande, Butrint ...
Vizite ne Struge, Oher, Pogradec, Dardhe, Voskopoj ...
Pas një ndalese në Budva dhe shijimit të kafes buz ...
Vizite ne Apolloni, Permet dhe Korce
Vizite dy ditore ne ishullin e Sardes, ne Shkoder ...

Agjencia turistike, DEA LINES operon për me tepër se 15 vite në tregun turistik shqiptar, duke ofruar shërbime brenda dhe jashtë vendit. E pozicionuar me zyrë kryesore në qytetin e Durresit dhe me degët e saj ne aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza”, Rinas dhe qytetin e Shkodrës, Agjencia është shndërruar ndër vite në simbolin e kompetencës, seriozitetit dhe besimit të klientit.

Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.