Tours

Tours

45319970
DescriptionVizite dy ditore ne ishullin e Sardes, ne Shkoder dhe Lezhe
Shqiperia
5
DescriptionVizite ne Struge, Oher, Pogradec, Dardhe, Voskopoje
Ballkani
croatia-dubrovnik
DescriptionPas një ndalese në Budva dhe shijimit të kafes buzë detit, vazhdohet drejt kufirit kroat
Ballkani
304755_207097486016460_1142200_n
DescriptionVizite ne Apolloni, Permet dhe Korce
Shqiperia
Drilon
DescriptionVizite ne Pogradec, Struge dhe Oher
Ballkani
8lezha
DescriptionVizite ne qytetet Lezhe dhe Shkoder.
Shqiperia
19474454
DescriptionVizite ne Tirane, Shkoder, Kruje, Sarande, Butrint, Vlore, Berat dhe Durres
Shqiperia
45319970
DescriptionIshulli i Sardës, qendër e Katolizicmit mban në brendësi kanlanë e shek XII dhe kalanë mesjetare.
Shqiperia

Paris

Tour
4
DescriptionTo be visited: Arch of Triumph, Paris Cathedral, walking through the famous avenue of Champs Elysees, Les Invalides...
Europa

Online Payments

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Contacts

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.